Mēs sākām uzkrāt pieredzi personāla vadībā laikā, kad daudzos uzņēmumos Latvijā vēl bija kadru daļa.  Mums paveicās, jo varējām mācīties no inovatīviem un ļoti zinošiem kolēģiem, kā arī sadarboties ar ļoti dažādiem uzņēmumiem. Kad pieredze konsultācijās un praktiskā personāla vadībā tika uzkrāta, sapratām, ka esam gatavas veidot savu konsultāciju uzņēmumu. Ko nozīmē Addo? Tas ir aktīvs darbības vārds, kuram latīņu  valodā ir vairākas nozīmes - savienot, dot, nest, iedvesmot, sekmēt. Pievienojot vārdu Solutions, kas angļu valodā nozīmē risinājumi, rodas stāsts par mums. 

Sinerģija
 - ir iespēja. Iespēja apvienot dažādas pieejas ar dažādām idejām un cilvēkiem. Sinerģija dod iespēju ieraudzīt jaunus risinājumus.  Sinerģija rada pozitīvu enerģiju un dod vērtību visām iesaistītām pusēm. Addo ir vieta, kur sinerģija ir iespējama.

Meistarībalai sasniegtu meistarību nepietiek ar zināšanām, ir vajadzīga prakse. Prakse ar kļūdām un sasniegumiem. Ar mācībām, jo tikai tā ir iespējams kļūt par Meistaru. Neapstāties pie sasniegtā un turpināt augt ir otra Meistara iezīme. Mums ir prakse un mēs turpinām slīpēt prasmes.

Aizrautība - liek audzēt meistarību, liek izkāpt no komforta zonas un sasniegt virsotnes. Bet īstenībā aizrautība ne ko neliek, tā atdzīvina mūsu motivāciju un darītprieku. Mūs iedvesmo cilvēki, kas seko savai aizrautībai –  Volts Disnejs, Stīvs Džobs, Maikls Džordans…. Arī Addo ir radies tādēļ, ka mūs aizrauj tas, ko mēs darām.

Esam Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedri.